IT služby

Jsme si vědomi, že firemní zákazníci z řad podnikatelůmalých a středních podniků přijímají informační technologie s velkým důrazem na ekonomičnost a tento pohled bývá při výběru dodavatele IT služeb prioritní. Proto je naším cílem při správě IT navrhovat taková řešení, která budou pro zákazníky nejen levná na pořízení, ale hlavně příznivá z hlediska tzv. TCO, tedy celkových nákladů na vlastnictví.

Protože pro zákazníka jakýkoliv výpadek IT vede ke ztrátě finanční, je potřeba zajistit vysokou dostupnost těchto služeb a navrhovat taková řešení, která budou těmto možným ztrátám v maximální míře předcházet. Také z těchto důvodů provádíme úvodní audit hardware a software, na základě kterého připravíme s odpovědnými pracovníky zákazníka plán rozvoje IT. Navíc o každém zákazníkovi vedeme podrobnou dokumentaci, díky které jsou naše servisní zásahy rychlé.

Proč zvolit outsourcing IT služeb?

Finance

Outsourcing služeb je levnější, než vlastní IT oddělení. Neplatíte mzdu, telefony, provoz.

Znalosti

Zkušenosti se správou mnoha společností jsou v případě předcházení či řešení jakéhokoliv problému nenahraditelné.

Zastupitelnost

V případě nemoci, či dovolené je vhodné spolehnout se na větší servisní tým.

Podpora

Telefonická i online podpora. Naši technici jsou Vám stále k dispozici.

Naši pracovníci prochází školeními a certifikacemi v oblastech serverových i klientských systémů. Zákazník se díky tomu může spolehnout, že spolupracuje s opravdovými profesionály. V naší společnosti pracuje několik Microsoft Certified Profesionálů. Můžeme se pyšnit vysokým hodnocením od našich partnerů například ESET Gold Partner, Hewlett Packard Silver Partner, Silver Small And Midmarket Cloud Solutions Microsoft Partner, Adobe Certified Reseller, Cisco Registered Partner a další.

Základní pilíře našich IT služeb.

Pravidelné údržby

Díky proaktivnímu přístupu předcházíme většině potencionálních problémů. Kontrolujeme, aby vaše zařízení byla v té nejlepší kondici.

Vzdálený přístup a dohled

Rychlé řešení servisních požadavků a monitorované prostředí sítí a serverů.

~

Bezpečnost

Maximální důraz na bezpečnost. Pravidelné kontroly průniku, antivirové testy a automatické zálohování.

Zjistit více informací

Chcete získat další informace o IT službách pro podnikatele a firmy?

Tomáš Bazalík

péče o zákazníky

774 186 752
bazalik@pro-firma.cz

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.