Bezpečnost

Bezpečnost ve firmách je velkým tématem poslední doby. Ať se jedná o ochranu sítě před napadením hackery, napadení počítačů viry, únik informací zrealizovaný zaměstnancem společnosti či ztrátu dat po havárii.

Statistiky hrozeb jsou neúprosné

%

firem v USA bylo minulý rok vystaveno kyber útokům

%

útoků je cíleno na organizace menší než 100 zaměstnanců

%

úspěšných útoků je objeveno až po několika měsících

je průměrná ztráta v EUR

Jednotlivé typy hrozeb je třeba řešit různými prostředky, které přesně cílí na dané problémy s bezpečností. Nebezpečí pro Vaše data i prostředky je opravdu mnoho, my pro Vás vybíráme tyto nejčastější hrozby a jejich řešení.

Neznámý stav zabezpečení

Nejčastějším a doporučovaným řešením je Bezpečnostní audit. Ten zajistí, že budete vědět v jakém stavu se Vaše bezpečnost nachází a díky tomu můžeme navrhnout příslušná opatření i dlouhodobý plán rozvoje.

q

Viry a ransomware

Doménou poslední doby v oblasti škodlivého kódu je Ransomware (kryptoviry), ten zakóduje Vaše data a za nemalý poplatek Vám nabízí klíč pro dekódování Vašich dat. Špičkový bezpečnostní software ESET, který jediný získal 100 ocenění VB100 Vám pomůžeme navrhnout, nasadit i spravovat.

Napadení sítě

Ochrana vnitřní sítě společnosti je velmi důležitou součástí celkové bezpečnosti a hlavním pilířem je kvalitní firewall, který chrání před nebezpečím z internetu. Sofistikovaná řešení nové generace společnosti SOPHOS však nabízí mnohem více.

Ztráta dat

Jedním z nejčastějších bezpečnostních problémů je ztráta dat. Opravdu funkční zálohování je jedním z pilířů našich řešení a je postavené na službách Microsoft Azure Backup pro zálohování dat a Microsoft Azure Site Recovery pro zálohování celé serverové infrastruktury s možností obnovení stavu v řádech minut.

Zjistit více informací

Chcete získat další informace o bezpečnostních produktech, nebo řešíte bezpečnostní incident?

Tomáš Bazalík

péče o zákazníky

774 186 752
bazalik@pro-firma.cz

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.