Hewlett Packard OfficeJet Pro 8610

Tiskárna e-All-in-One HP Officejet Pro 8610 je určena pro malé podniky, které vyžadují multifunkční zařízení připravené na práci v síti a schopné poskytovat barevný i černobílý tisk ve skvělé kvalitě při mimořádně nízkých nákladech na stranu.

S touto produktivní víceúčelovou tiskárnou e-All-in-One budete barevně tisknout v profesionální kvalitě za až poloviční náklady na stránku v porovnání s laserovými tiskárnami.1 Tisknout lze pomocí dotykové obrazovky, bezdrátového připojení nebo pomocí aplikace HP ePrint přímo z mobilních zařízení. Tiskárna HP Officejet Pro 8610 e-All-in-One je určena pro velmi malé a malé firmy, které vyžadují energeticky úsporné víceúčelové zařízení s širokými možnostmi připojení a tisk v profesionální kvalitě při mimořádně nízkých nákladech na stránku.

Oproti laserovým tiskárnám ušetříte až 50 % nákladů na barevnou stránku.
Tiskněte vysoce kvalitní barevné dokumenty s náklady na stránku nižšími až o 50 % než u laserových tiskáren. Tiskněte profesionálně vyhlížející dokumenty s čistou, ostrou černou a živými, trvanlivými barvami pomocí originálních inkoustů HP na bázi pigmentu. S rychlostí černobílého tisku až 19 str./min a barevného až 14,5 str./min rychleji dokončíte své úlohy. Tiskněte oboustranné letáky, fotografie bez okrajů, působivé prospekty a další marketingové materiály.

Tiskněte v kanceláři nebo na cestách pomocí svého smartphonu, tabletu nebo notebooku.
Tiskněte bezdrátově z vašeho mobilního zařízení – bez směrovače nebo přístupu k místní síti. Se službou HP ePrint se můžete těšit na snadný tisk ze smartphonů, tabletů a přenosných počítačů na cestách. Tiskněte dokumenty, e-maily, fotografie a další, kdy se vám to hodí. Sdílejte vysoce produktivní tiskové nástroje v kanceláři připojením k síti Ethernet 10/100.

Pomocí efektivních podnikových nástrojů zvládnete více práce.
Klepnutím a přetažením na dotykovém displeji získáte přístup k časově úsporným aplikacím a k řízení tisku, kopírování, skenování a faxování. Vyšší produktivita s rychlým oboustranným tiskem a automatickým podavačem dokumentů na 35 listů. Skenování do e-mailu, síťových složek a do cloudu – vyhledávání v adresáři LDAP zjistí potřebné e-mailové adresy. Díky pracovnímu cyklu 30 000 stran měsíčně hravě zvládnete i velké tiskové úlohy.

 

Rychlost tisku: až 31 str.
Kvalita tisku: až 4 800 x 1 200 dpi
Připojení: USB, LAN, WiFi
Rozlišení skeneru: až 1200 dpi
Duplexní jednotka: ANO
Bitová hloubka: 48 bit
Kompatibilita:Microsoft® Windows® 2000 (SP4), XP Home (SP1) a Professional (SP1), XP Professional x64 (SP1); Windows Vista®, Windows 7®, Windows 8.1®; Mac OS X v10.4.11 nebo vyšší, Mac OS X v10.5.x.

MĚSÍCŮ ZÁRUKY ZDARMA

NAVÍC ZDARMA MYŠ HP Z4000 STARWARS

Včetně tříleté záruky ZDARMA